Competitie

Alle informatie over de NTTB en TLE competitie: nieuws, verslagen en team-indeling.

Flash2-3-8 kampioen

 

Ook de NTTB senioren teams Flash 2 (Niklas Zuther, Willem Peters, Maarten Leijten, Alex Roseman, Hein Rutjes), Flash 3 (Roger Bergs, Henri Tegenbosch, Robin Maessen, Daan Jacobs) en Flash 8 (Ebo Dieben, Ruben Zuurman, Marijn Janssen, Kim Klaus, Marcel van de Ham) zijn dit najaar kampioen geworden. Tevens was er een fraaie 100% scorevan Niklas Zuther.

 

Flash2 kampioen   Flash3 kampioen

 

team5 nj2017

Met nog een wedstrijd te spelen is het team van Arne Mulder, Bram van der Klooster, Dirk Hendrix en Leon Theelen nu al kampioen in de 4e Klasse.

logo NTTB

De speeldata voor het najaarsseizoen 2017 (NTTB) zijn bekend,

Senioren Jeugd
1e ronde  11 - 16 sept  1e ronde  16 sept
2e ronde 18 - 23 sept   2e ronde  23 sept 
3e ronde 25 - 30 sept  3e ronde  30 sept
4e ronde 2 - 7 okt  4e ronde   7 okt
rustweek 9 - 14 okt  rustweek  14 okt
rustweek 16 - 21 okt  rustweek  21 okt
5e ronde  23 - 28 okt  5e ronde  28 okt
6e ronde 30 okt - 4 nov  6e ronde  4 nov
7e ronde 6 - 11 nov  rustweek  11 nov
8e ronde 13 - 18 nov  7e ronde  18 nov
9e ronde 20 - 25 nov  8e ronde  25 nov
10e ronde 27 nov - 2 dec  9e ronde  2 dec
 10e ronde  9 dec

Voor de jeugd is de pdfPoule indeling en voor de senioren : pdfPoule indeling
Zie ook de NTTB-Zuidwest competitie info en de Zuidwest Nas

Logo NTTBenTLE
De teamindeling voor de najaarscompetitie 2017 voor NTTB en TLE spelers is bekend, zie onderstaand overzicht

Jeugd

Team 1 (hoofdklasse aanvraag)
Sam vd Vleuten
Daan Jacobs
Joey Chen

Team 2 (1e klasse)
Joia Helsper
Jessica Jansen
Suze Dijk

Team 3 (3e klasse)
Thomas van Bodegraven
Daan Tappel
Metaham Guner
Kenneth Krete

Team 4 (5e klasse)
Mitch van het Hof
Jamy de Lange
Andy Zhang
Mike Haster

Senioren

Team 1 (2e klasse)
Helmut Grams
Marc Hendrikx
Louis den Hollander
Wim den Hollander

Team 2  (2e klasse)
Maarten Leijten
Willem Peters
Alex Rosemann
Hein Rutjes
Niklas Zuther

Team 3 (3e klasse)
Roger Bergs
Daan Jacobs
Henri Tegenbosch
Robin Maessen

Team 4 (3e klasse)
Kyo van Gastel
Dennie Maas
Roger Jansen
Joost vd Buijs (reserve 3e klasse of hoger)

Team 5 (4e klasse)
Dirk Hendrix
Bram vd Klooster
Arne Mulder
Leon Theelen

Team 6 (4e klasse)
Robin de Jong
Pieter Nuiten
Henk vd Tillaart
Yi Qin
Han vd Zijden (reserve 4e klasse of hoger)

Team 7 (5e klasse)
Rene Kramer
Rinus Quik
Patrick vd Toorn Vrijthof
Jan Wijlaars

Team 8 (6e klasse)
Ebo Dieben
Marcel vd Ham
Marijn Jansen
Kim Klaus
Ruben Zuurman

TLE

Team 1 (klasse 2)
Rene van Bree
Henk Eisema
Harry Vromans

Team 2 (klasse 3)
Joost van der Buijs
Maarten van Arkel
Heinz Falkus

Team 3 (klasse 3)
Hans Knapen
Han van der Zijden
Ali Caliskan
Jack Schalkwijk
Henri Tegenbosch
Willem Peeters (reserve)
Hein Rutjes (reserve)

Team 4 (klasse 4)
Roger Jansen
Henk vd Tillaart
Rene Bertrams
Kyo van Gastel

Team 5 (klasse 5)
Kees Schalk
Chris Hendriks
Jan Berkers
Henri Slootjes

Team 6 (klasse 6)
Frank de Jong
Jaap den Hollander
Danielle Meeuwen
Danielle Zonnevijle
Sjan van Alem
Linda Dieks
Jan Wijlaars

Team 7 (klasse 7)
Maarten vd Bosch
Ines Thijsen
Wim Kurvers
Brigitte Steur

Team 8 (klasse 7)
Lex Eijkelkamp
Robert van den Boogaart
John Benita
Anja Creemers

Team 9 (klasse 8)
Piet Renken
Hamid Bonakdar
Kussay Salayma
Saleh Salayma
Shekhar Kumar
Karel Vermeir (reserve)
Harry Theelen (reserve)

end faq

Roger Jansen,
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.  


Terwijl de meeste NTTB-teams vrijdag 13 oktober geen wedstrijden hebben, moet Flash 1 aan de bak tegen TTVVE 1. Dit is een inhaalwedstrijd waarbij ons eerste team als enige (Flash) team in onze zaal speelt en ze ook zelf de bar regelen.
Om toch wat sfeer en gezelligheid in de zaal te krijgen zou het fijn zijn als er meerdere mensen komen kijken en het thuis-team komen aanmoedigen, Flash 1 kan op dit moment elk punt goed gebruiken.

logo NTTB 

De teamindeling voor de najaarscompetitie 2017 voor NTTB-spelers is bekend, zie onderstaand overzicht

Jeugd

Team 1 (hoofdklasse aanvraag)
Sam vd Vleuten
Daan Jacobs
Joey Chen

Team 2 (1e klasse)
Joia Helsper
Jessica Jansen
Suze Dijk

Team 3 (3e klasse)
Thomas van Bodegraven
Daan Tappel
Metaham Guner
Kenneth Krete

Team 4 (5e klasse)
Mitch van het Hof
Jamy de Lange
Andy Zhang
Mike Haster

Senioren

Team 1 (2e klasse)
Helmut Grams
Marc Hendrikx
Louis den Hollander
Wim den Hollander

Team 2  (2e klasse)
Maarten Leijten
Willem Peters
Alex Rosemann
Hein Rutjes
Niklas Zuther

Team 3 (3e klasse)
Roger Bergs
Daan Jacobs
Henri Tegenbosch
Robin Maessen

Team 4 (3e klasse)
Kyo van Gastel
Dennie Maas
Roger Jansen
Joost vd Buijs (reserve 3e klasse of hoger)

Team 5 (4e klasse)
Dirk Hendrix
Bram vd Klooster
Arne Mulder
Leon Theelen

Team 6 (4e klasse)
Robin de Jong
Pieter Nuiten
Henk vd Tillaart
Yi Qin
Han vd Zijden (reserve 4e klasse of hoger)

Team 7 (5e klasse)
Rene Kramer
Rinus Quik
Patrick vd Toorn Vrijthof
Jan Wijlaars

Team 8 (6e klasse)
Ebo Dieben
Marcel vd Ham
Marijn Jansen
Kim Klaus
Ruben Zuurman

end faq

Roger Jansen,
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.  

logo NTTB logo TLE

De competities zijn afgelopen en er zijn mooie resultaten behaald !
Het is weer tijd om je in te schrijven voor de diverse najaarscompetities.De inschrijfdatum is uiterlijk 8 mei, dit omdat de TC nogal wat puzzels verwacht met de komende indeling.

Schrijf je op tijd in (zie de e-mail van 23 april of gebruik pdfdit document), zodat de TC niet veel spelers hoeft na te bellen in verband met het niet op tijd inleveren van het inschrijfformulier.

Roger Jansen

Bestellen:  ttmaterialenbestellen@ttvflash.nl
Bestellen: ttmaterialenbestellen@ttvflash.nl

Evenementen

Er zijn geen evenementen bekend.

Wedstrijden deze week


Jeugd

Geen wedstrijden bekend


Senioren

Geen wedstrijden bekend

TLE

DeWert 1 Flash 1
Flash 2 Geenhoven 2
Renata 2 Flash 3
Flash 4 DeKuub 1
TTVV 3 Flash 5
Flash 6 S&O TNT 3
S&O TNT 4 Flash 7
Flash 8 Wetac 2
Flash 9 Kinawo 4

Weekoverzicht 11 -17 Dec

 
November 2017 December 2017 Januari 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31