Competitie

Alle informatie over de NTTB en TLE competitie: nieuws, verslagen en team-indeling.

logo NTTB

De speeldata voor het voorjaarsseizoen 2018 (NTTB) zijn bekend,

Senioren Jeugd
1e ronde   22-27 jan  1e ronde  27 jan
2e ronde  29 jan-3 feb   2e ronde  3 feb 
rustweek  5-10 feb  rustweek  10 feb
rustweek  12-17 feb  rustweek
 17 feb
3e ronde  19-24 feb  3e ronde  24 feb
rustweek  26 feb - 3 mrt  rustweek  3 maart
4e ronde  5-10 maart  4e ronde  10 maart
5e ronde  12-17 maart  5e ronde  17 maart
6e ronde  19-24 maart  6e ronde  24 maart
7e ronde  26-31 maart  7e ronde  31 maart
8e ronde  2-7 april  8e ronde  7 april
9e ronde  9-14 april  9e ronde  14 april
10e ronde  16-21 april  10e ronde  21 april

Voor de jeugd hier de pdfPoule indeling en voor de senioren : pdfPoule indeling
Zie ook de NTTB-Zuidwest competitie info en de Zuidwest NAS

logo NTTB


De teamindeling voor de NTTB voorjaarscompetitie 2018 is bekend, zie onderstaand overzicht

Jeugd

Team 1 (1e klasse)
Sam vd Vleuten
Joia Helsper
Jessica Janse
Suze Dijk
Joey Chen (invaller)

Team 2 (1e klasse)
Thomas van Bodegraven
Daan Tappel
Metaham Guner
Kenneth Krete

Team 3 (5e klasse)
Mitch van het Hof
Jamy de Lange
Andy Zhang

Senioren

Team 1  (1e klasse)
Maarten Leijten
Willem Peters
Alex Rosemann
Hein Rutjes
Niklas Zuther

Team 2 (2e klasse)
Helmut Grams
Marc Hendrikx
Louis den Hollander
Wim den Hollander

Team 3 (2e klasse)
Roger Bergs
Ties Schalij
Henri Tegenbosch
Robin Maessen

Team 4 (3e klasse)
Patrick vd Toorn-Vrijthof
Dennie Maas
Roger Jansen
Daan Jacobs

Team 5 (3e klasse)
Dirk Hendrix
Bram vd Klooster
Arne Mulder
Leon Theelen
Joost vd Buijs (reserve 3e klasse of hoger)

Team 6 (5e klasse)
Pieter Nuiten
Henk vd Tillaart
Yi Qin
Han vd Zijden (reserve 5e klasse of hoger)

Team 7 (5e klasse)
Rene Kramer
Rinus Quik
Brigitte Baptiste
Jan Wijlaars

Team 8 (5e klasse)
Ebo Dieben
Marcel vd Ham
Marijn Jansen
Kim Klaus
Ruben Zuurman

end faq

Roger Jansen,
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.  

team5 nj2017

Met nog een wedstrijd te spelen is het team van Arne Mulder, Bram van der Klooster, Dirk Hendrix en Leon Theelen nu al kampioen in de 4e Klasse.

logo NTTB

De speeldata voor het najaarsseizoen 2017 (NTTB) zijn bekend,

Senioren Jeugd
1e ronde  11 - 16 sept  1e ronde  16 sept
2e ronde 18 - 23 sept   2e ronde  23 sept 
3e ronde 25 - 30 sept  3e ronde  30 sept
4e ronde 2 - 7 okt  4e ronde   7 okt
rustweek 9 - 14 okt  rustweek  14 okt
rustweek 16 - 21 okt  rustweek  21 okt
5e ronde  23 - 28 okt  5e ronde  28 okt
6e ronde 30 okt - 4 nov  6e ronde  4 nov
7e ronde 6 - 11 nov  rustweek  11 nov
8e ronde 13 - 18 nov  7e ronde  18 nov
9e ronde 20 - 25 nov  8e ronde  25 nov
10e ronde 27 nov - 2 dec  9e ronde  2 dec
 10e ronde  9 dec

Voor de jeugd is de pdfPoule indeling en voor de senioren : pdfPoule indeling
Zie ook de NTTB-Zuidwest competitie info en de Zuidwest Nas

Flash2-3-8 kampioen

 

Ook de NTTB senioren teams Flash 2 (Niklas Zuther, Willem Peters, Maarten Leijten, Alex Roseman, Hein Rutjes), Flash 3 (Roger Bergs, Henri Tegenbosch, Robin Maessen, Daan Jacobs) en Flash 8 (Ebo Dieben, Ruben Zuurman, Marijn Janssen, Kim Klaus, Marcel van de Ham) zijn dit najaar kampioen geworden. Tevens was er een fraaie 100% scorevan Niklas Zuther.

 

Flash2 kampioen   Flash3 kampioen

 


Terwijl de meeste NTTB-teams vrijdag 13 oktober geen wedstrijden hebben, moet Flash 1 aan de bak tegen TTVVE 1. Dit is een inhaalwedstrijd waarbij ons eerste team als enige (Flash) team in onze zaal speelt en ze ook zelf de bar regelen.
Om toch wat sfeer en gezelligheid in de zaal te krijgen zou het fijn zijn als er meerdere mensen komen kijken en het thuis-team komen aanmoedigen, Flash 1 kan op dit moment elk punt goed gebruiken.

logo NTTB 

De teamindeling voor de najaarscompetitie 2017 voor NTTB-spelers is bekend, zie onderstaand overzicht

Jeugd

Team 1 (hoofdklasse aanvraag)
Sam vd Vleuten
Daan Jacobs
Joey Chen

Team 2 (1e klasse)
Joia Helsper
Jessica Jansen
Suze Dijk

Team 3 (3e klasse)
Thomas van Bodegraven
Daan Tappel
Metaham Guner
Kenneth Krete

Team 4 (5e klasse)
Mitch van het Hof
Jamy de Lange
Andy Zhang
Mike Haster

Senioren

Team 1 (2e klasse)
Helmut Grams
Marc Hendrikx
Louis den Hollander
Wim den Hollander

Team 2  (2e klasse)
Maarten Leijten
Willem Peters
Alex Rosemann
Hein Rutjes
Niklas Zuther

Team 3 (3e klasse)
Roger Bergs
Daan Jacobs
Henri Tegenbosch
Robin Maessen

Team 4 (3e klasse)
Kyo van Gastel
Dennie Maas
Roger Jansen
Joost vd Buijs (reserve 3e klasse of hoger)

Team 5 (4e klasse)
Dirk Hendrix
Bram vd Klooster
Arne Mulder
Leon Theelen

Team 6 (4e klasse)
Robin de Jong
Pieter Nuiten
Henk vd Tillaart
Yi Qin
Han vd Zijden (reserve 4e klasse of hoger)

Team 7 (5e klasse)
Rene Kramer
Rinus Quik
Patrick vd Toorn Vrijthof
Jan Wijlaars

Team 8 (6e klasse)
Ebo Dieben
Marcel vd Ham
Marijn Jansen
Kim Klaus
Ruben Zuurman

end faq

Roger Jansen,
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.  

Sport Europe

Wedstrijden deze week

 

Jeugd

Geen wedstrijden bekend.


Senioren

Geen wedstrijden bekend


TLE

Geen wedstrijden bekend

 
April 2018 Mei 2018 Juni 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31