CompetitieVerslagen

 Team5-kampioen

Flash 5 met Dirk Hendrix, Leon Theelen, Arne Mulder en Bram van der Klooster zijn kampioen in de 4e klasse geworden.

Flash2-3-8 kampioen

 

Ook de NTTB senioren teams Flash 2 (Niklas Zuther, Willem Peters, Maarten Leijten, Alex Roseman, Hein Rutjes), Flash 3 (Roger Bergs, Henri Tegenbosch, Robin Maessen, Daan Jacobs) en Flash 8 (Ebo Dieben, Ruben Zuurman, Marijn Janssen, Kim Klaus, Marcel van de Ham) zijn dit najaar kampioen geworden. Tevens was er een fraaie 100% scorevan Niklas Zuther.

 

Flash2 kampioen   Flash3 kampioen

 


Terwijl de meeste NTTB-teams vrijdag 13 oktober geen wedstrijden hebben, moet Flash 1 aan de bak tegen TTVVE 1. Dit is een inhaalwedstrijd waarbij ons eerste team als enige (Flash) team in onze zaal speelt en ze ook zelf de bar regelen.
Om toch wat sfeer en gezelligheid in de zaal te krijgen zou het fijn zijn als er meerdere mensen komen kijken en het thuis-team komen aanmoedigen, Flash 1 kan op dit moment elk punt goed gebruiken.{jcomments off}

Jeugdteam1 kampioen

Voor de jeugdspelers van TTV Flash belooft het komende zaterdag erg spannend te worden, want maar liefst 4 teams hebben een goede kans om kampioen te worden.
Flash 1, met Daan Jacobs, Robin de Jong, Jessica Jansen en Maarten Zuurman hebben zo'n grote voorsprong dat ze nu al kampioen bij de Junioren J1 zijn.
Maar ook Flash 2 (met 3 punten voor op nummer 2), Flash 3 (net 1 puntje achter nummer 1) en Flash 4 (met maar liefst 5 punten voor op nummer 2) maken een mooie kans om ook kampioen te worden.

Kom daarom zaterdag 22 april de jeugdteams aanmoedigen en genieten van ongetwijfeld spannende wedstrijden. 

team5 nj2017

Met nog een wedstrijd te spelen is het team van Arne Mulder, Bram van der Klooster, Dirk Hendrix en Leon Theelen nu al kampioen in de 4e Klasse.

JeugdVJ2017

Dit seizoen zijn er maar liefst 3 Jeugdteams en 1 Seniorenteam kampioen geworden.

Lees meer...

Team6 4eklasse
Gisteren wonnen de mannen met 9-1 en eindigde daardoor op een mooie 3de plek. Hierdoor blijven Dirk, Arne, Bram en Leon in de 4e klasse spelen.

Sport Europe

Wedstrijden deze week

Jeugd

Valkenswrd 1 Flash 1
JCV 1 Flash 2
Veldhoven 3 Flash 3
Veldhoven 4 Flash 4

Senioren

Flash 1 NeverDespair 2
Flash 2 HITA'79 1
Flash 3 Veldhoven 5
Budilia 2 Flash 4
Flash 5 Unicum 5
Flash 6 Unicum 8
ATTC'77 5 Flash 7
Best 2 Flash 8

TLE

Geenhoven 1 Flash 1
Stiphout 1 Flash 2
Flash 3 TTVV 3
Flash 4 TTVV 2
Valkenswrd 1 Flash 5
Flash 6 Kinawo 1
Flash 7 Best 2
Smah 4 Flash 8
TTVV 5 Flash 9
Kinawo 4 Flash 10
Weekoverzicht 15 - 21 April  
Maart 2019 April 2019 Mei 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30