gototopgototop

Soms heb je van die wedstrijden. Je kent het wel, alles zit mee. Elke belangrijke bal die je slaat valt op het netje, sta je 10-9 voor in de beslissende game en dan serveer je op de rand. Alsof je door op een wolk gedragen achter de tafel staat. Je wil wel mis slaan, omdat je medelijden hebt met de tegenstander, maar het lukt niet. Telkens weer sla je niet over de tafel, maar op de rand. Je slaat niet in het net, maar op het net. Tja beste mensen, dit soort wedstrijden zijn er bij. De tegenstander wordt er helemaal gek van: “weer een netje”, “ anders kan hij niet winnen”. Je kent die quotes wel.
Ken je dit soort wedstrijden?


Zo’n avond hadden we dus niet. Allereerst niet omdat het geen avond was, maar middag. En in de tweede plaats niet, omdat we eigenlijk evenveel geluk en dus ook pech hadden als de tegenstander.
Ja jongens, meisjes, beste fans van heren 2. We hebben weer een wedstrijd gespeeld. Deze keer mochten we onze vrije zaterdagmiddag opofferen om naar Valkenswaard te rijden, waar het beroemde doch even beruchte team van Hans van Schaijk zijn opwachting zou maken. Deze held heeft geen introductie nodig. Het enige zinvolle om hier over te melden is dat hij niet meespeelde.

Je zult nu wel denken, waarom begint hij nu te zeveren over geluk hebben, alles mee hebben zitten. Dat komt vanwege onze vriend Jan Cox. Jantje viel in voor Hans, maar kon er niet over uit dat zoveel ballen op het net vielen. Alleen vergat beste Jan dat ook hij net zo vaak het netje wist te raken als wij. Toen ik hem, op een 2-1 stand en een 7-1 voorsprong voor mij, aangaf dat mijn netbal toch niet veel meer uitmaakte omdat 8-1 of 7-2 net zo’n grote verloren zaak is, was het hek van de dam.
Tierend ging Jan na de verloren wedstrijd richting kantine, waar we even een verhitte discussie hadden. Na deze opgelost te hebben, omdat de winnaar altijd gelijk heeft, hebben we uiteindelijk 5-5 gespeeld. Geen gigantisch teleurstellend resultaat, maar we hadden op iets meer gehoopt.
Dit brengt de volgende stand met zich mee met nog 2 wedstrijden te gaan:

 

1e klasse - Poule E, PP 

Team

 G

 P

Flash 2

 8

 56

Stiphout 1

 8

 46

Meppers (H) 1

 8

 46

Never Despair 3

 8

 44

Valkenswaard 2

 8

 33

MTTV '72 1

 8

 15

Een mooie uitgangspositie ware het niet dat we komende wedstrijd (20-11)  uit tegen Never Despair moeten. Het enige team waar we van hebben verloren en wel met 7-3. We zijn er dan ook op gebrand om onze revanche te halen.
Daarom, beste fans van heren 2, zullen wij vanaf morgen tot en met de wedstrijddag op trainingskamp gaan. Wij zijn pas na de wedstrijd te bereiken.

Met vriendelijke groet,

Olaf Peeters


Reacties  

 
0 #1 trainingskamp ?dossje 2010-11-10 08:47
Kheb jou maandag niet op de training gezien volgens mij Olafje !
 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Bestellen:  ttmaterialenbestellen@ttvflash.nl
Bestellen: ttmaterialenbestellen@ttvflash.nl
Alleen zichtbaar voor leden.

Binnenkort jarig

Wedstrijden deze week


TLE

Geen wedstrijden bekend

Senioren

Geen wedstrijden bekend

Jeugd

Geen wedstrijden bekend
 
April 2012 Mei 2012 Juni 2012
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31