Welkom op de website van TTV Flash!

Jeugd Afsluiting2016 1  Jeugd Afsluiting2016 2 

Op de laatste competitiedag  een kei leuke afsluiting gehad met de jeugd van TTV Flash...eerst tafeltennissen daarna friet eten met zijn allen en als afsluiting een gezellige surprise..
Bekijk HIER alle foto's

Mariet Jansen en Astrid Dijk

logo NTTB 

De teamindeling voor de voorjaarscompetitie 2017 voor NTTB-spelers is bekend, zie onderstaand overzicht

Jeugd

Team 1 (1e klasse aanvraag)
Maarten Zuurman
Robin de Jong
Daan Jacobs
Jessica Jansen

Team 2 (2e klasse)
Ruben Zuurman
Sam vd Vleuten
Joey Chen
Joia Helsper

Team 3 (3e klasse)
Jop Boeken Kruger
Thomas van Bodegraven
Daan Tappel
Suze Dijk

Team 4 (4e klasse)
Metehan Guner
Nick Herps
Judah Lith
Kenneth Kreté

Team 5 (5e klasse)
Mitch van het Hof
Jamy de Lange
Andy Zhang
Mike Haster

Senioren

Team 1 (2e klasse)
Mart Coolen
Marc Hendrikx
Louis den Hollander
Wim den Hollander

Team 2  (2e klasse)
Maarten Leijten
Willem Peters
Alex Rosemann
Hein Rutjes
Niklas Zutler

Team 3 (3e klasse)
Walter Bröcheler
Robin Maessen
Maarten Schikhof

Team 4 (3e klasse)
Roger Bergs
Helmut Gramms
Henri Tegenbosch
Joost vd Buijs (reserve 3e klasse of hoger)

Team 5 (4e klasse)
Kyo van Gastel
Dennie Maas
Pieter Nuiten
Henk vd Tillaart

Team 6 (4e klasse)
Dirk Hendrix
Bram vd Klooster
Arne Mulder
Leon Theelen

Team 7 (4e klasse)
Roger Jansen
Robin de Jong
Rene Kramer
Jack Schalkwijk
Han vd Zijden (reserve 4e klasse of hoger)

Team 8 (5e klasse)
Ebo Dieben
Marcel vd Ham
Marijn Janssen
Rinus Quik

Team 9 (5e klasse)
Jan Wijlaars
Yi Qin
Daan Jacobs
Jessica Jansen

end faq

 

 

Team6 4eklasse
Gisteren wonnen de mannen met 9-1 en eindigde daardoor op een mooie 3de plek. Hierdoor blijven Dirk, Arne, Bram en Leon in de 4e klasse spelen.

logo-grote-clubactie

In de afgelopen weken zijn er op diverse manieren loten verkocht voor de Grote Clubactie. We hadden als doel 500 euro gesteld en nu blijkt na afloop van de actie dat we 310 loten hebben verkocht met een zeer mooie opbrengst voor de club van 744 euro.
Een super mooi resultaat en daarvoor dank aan alle lotenverkopers en natuurlijk ook aan alle lotenkopers.

Hiervoor heel veel dank.

Astrid Dijk en Mariette Jansen
Jeugdcommissie Flash

Sport Europe

Wedstrijden deze week

Jeugd

Stiphout 2 Flash 1
Stiphout 3 Flash 2
Rally 2 Flash 3
Stiphout 4 Flash 4

Senioren

Valkenswrd 1 Flash 1
Flash 2 Luto 1
ATTC'77 2 Flash 3
Bergeijk 4 Flash 4
Flash 5 Taverbo 5
Flash 6 Veldhoven 7
Veldhoven 13 Flash 7
Veldhoven 12 Flash 8

TLE

Flash 1 De Wert 1
Flash 2 TTVV 2
DeKuub 1 Flash 3
Flash 4 De Wert 2
TTVV 4 Flash 5
Flash 6 Best 1
Flash 7 Helmond 1
TTVV 5 Flash 8
Snelle Batje 1 Flash 9
Kinawo 5 Flash 10

Weekoverzicht 12 - 18 Nov

 
Oktober 2018 November 2018 December 2018
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30