logo NTTB logo TLE

De teamindeling voor de najaarscompetitie 2016 voor NTTB- en TLE-spelers is bekend, zie onderstaand overzicht

Jeugd

Team 1
Maarten Zuurman
Ruben Zuurman
Daan Jacobs
Jessica Jansen

Team 2 
Jop Boeken Kruger
Thomas van Bodegraven
Joia Helsper
Daan Tappel

Team 3 
Suze Dijk
Metehan Guner
Nick Herps
Judah Lith

Team 4 
Kenneth Kreté
Mitch van het Hof
Jamy de Lange
Andy Zhang

Senioren

Team 1 (2e klasse)
Maarten Leijten
Willem Peters
Alex Rosemann
Hein Rutjes

Team 2  (2e klasse)
Mart Coolen
Marc Hendrikx
Louis den Hollander
Wim den Hollander

Team 3 (3e klasse)
Kyo van Gastel
Dennie Maas
Pieter Nuiten
Henk vd Tillaart

Team 4 (3e klasse aanvraag)
Walter Bröcheler
Robin Maessen
Maarten Schikhof
Joost vd Buijs (algeheel reserve 3e klasse of hoger)

Team 5 (4e klasse)
Roger Bergs
Helmut Gramms
Henri Tegenbosch
Yi Qin

Team 6 (4e klasse)
Dirk Hendrix
Bram vd Klooster
Arne Mulder
Leon Theelen

Team 7 (4e klasse)
Roger Jansen
Kim Klaus
Rene Kramer
Jack Schalkwijk
Han vd Zijden (algeheel reserve 4e klasse of hoger)

Team 8 (5e klasse)
Ebo Dieben
Marcel vd Ham
Marijn Janssen
Robin de Jong

Team 9 (6e klasse)
Hamid Bonakdar
Eric Sedee
Jan Wijlaars
Rinus Quik

TLE

Team 1 (klasse 2)
Han vd Zijden
Maarten van Arkel
Joost vd Buijs

Team 2 (klasse 2)
Rene van Bree
Henk Eisema
Harry Vromans

Team 3 (klasse 3)
Hans knapen
Heinz Falkus
Ali Caliskan
Jack Schalkwijk
Willem Peeters(reserve)
Hein Rutjes(reserve)

Team 4 (klasse 4)
Kees Schalk
Chris Hendriks
Jan Berkers
Henri Slootjes

Team 5 (klasse 5)
Roger Jansen
Henk vd Tillaart
Rene Bertrams

Team 6 (klasse 6)
Frank de Jong
Jaap den Hollander
Danielle Hulsman
Danielle Zonnevijlle

Team 7 (klasse 6)
Maarten vd Bosch
Ines Thijssen
Wim Kurvers
Brigitte Steur

Team 8 (klasse 6)
Sjan van Alem
Linda Dieks
Jan Wijlaars
Robbert Rossieau

Team 9 (klasse 7)
Lex Eijkelkamp
Olle Deeben
John Benita
Anja Creemers

Team 10 (klasse 8)
Piet Renken
Robbert vd Boogaart
Eric Sedee
Hamid Bonakdar
Karel Vermeir (reserve)
Harry Theelen (reserve)

end faq

Danielle Zonnevijlle en Roger Jansen

 

Sport Europe

Wedstrijden deze week

 

Jeugd

Geen wedstrijden bekend.


Senioren

Geen wedstrijden bekend


TLE

Geen wedstrijden bekend

 
Augustus 2020 September 2020 Oktober 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30