14 december 2011
Afgelopen zaterdag 10 december vond het tweede jeugd plankentoenooi plaats. Dit was zeer succesvol met een deelname van 19 kinderen.
De kinderen begonnen in een vijf- of vierkamp en vanuit daar plaatsten zij zich voor de hoofd- of troostronde.
Iedereen mocht tot het laatst toe spelen totdat je wist op welke plaats je geëindigd was. De hoofdronde werd gewonnen door Allert. Jaco is tweede geworden en Niek volgde als derde.
In de troostronde werd Leon eerste. Daarop volgde Michael en als derde eindigde Clinton.
Tot slot werd de dag afgesloten met een mooie groepsfoto van alle kinderen. Als commissie hopen we volgend jaar weer op een gezellig succesvol toernooi. Kijk HIER voor meer foto's
Sportieve groeten,
De jeugdcommissie
Enkele reacties
Ik heb een hele fijne gezellige dag gehad en het fijnste was de troostprijs die bestond uit een mooie dubbele badge hoes.Ik verheug me nu al op het volgende toernooi.
liefs Bart Maes
Vandaag was er planken toernooi en ik vond het leuk want er waren veel mensen die ik kende.
Het was gezellig want ik was de hele tijd bezig met spelen.en de bitterballen waren lekker.
Bedankt voor het spelen
gr Jop




















