20 juni 2011
Update: Nu met foto's van de huldiging van de voorjaars-en de club-kampioenen.
Afgelopen zaterdag was het weer tijd voor de Clubkampioenschappen bij de jeugd. Om 10uur ’s ochtends stond bijna iedereen klaar om er een sportieve en gezellige dag van te maken. In de ochtend werd er gespeeld in de eigen klasse, gevolgd door de open klasse om te bepalen wie er algemeen clubkampioen 2011 van TTV Flash zou worden.
Hieronder volgen de uitslagen van de 5 poules.
Poule A:
- Jaco Schalij
- Allert vd Wal
- Anisa Heijdenrijk
- Sven Hermans
- Renee Meussen
Poule B:
- Paul Hendriks
- Niek Brocheler
- Leon Schalij
- Kevin Choi
- Lexi Cornelisse
Poule C:
- Kyo van Gastel
- Ties Schalij
- Merijn van Rooij
- Sam vd Vleuten
Poule D:
- Sushmit Ray
- Krolos Abashkroun
- Michael de Groot
- Daan Jacobs
- Mark Smits
Poule E:
- Eexuan Tan
- Thomas vd Ven
- Sem vd Bos
- Timon Kuperus
- Werner Kuperus
Naar aanleiding van deze resultaten is er een Wimbledon-achtig schema opgezet om te bepalen wie er algemeen clubkampioen van TTV Flash zou worden. Voor sommige bleek al snel dat deze titel (nog net) iets te hoog gegrepen was. 
Om deze teleurstelling te verwerken had de organisatie voor snoepzakken gezorgd waardoor iedereen toch met een goed gevoel naar huis kon gaan. De “grote” winnaar is uiteindelijk Allert vd Wal geworden na een spannende finale tegen Jaco Schalij. Bij deze wil ik Allert graag van harte feliciteren met deze mooie prestatie!
Om alle goede prestaties van iedereen die 1ste of 2e is geworden extra glans te geven is er een kleine prijs op te halen op de feestavond, deze begint komende zaterdag om 19.30uur. Verder is het belangrijk om te weten dat de beste 8 jeugdspelers een gooi mogen doen naar de felbegeerde supercup later dit jaar! Graag wil ik alle supporters, ouders, spelers, barpersoneel en mede-organisatiebedanken voor hun aandeel aan deze geslaagde clubkampioenschappen bij de jeugd.
Bekijk hier de foto's
Robin Peeters,
namens de organisatie van de clubkampioenschappen.




















